NOVINKY

arr3PIX-IT JE V USAČeská vzdělávací stavebnice PIX-IT (více zde) je stále více úspěšná a prodává se již v mnoha zemích... arr3PIX-IT DOPORUČUJE MENSANaši stavebnici PIX-IT (více zde) doporučuje MENSA ČR. ... arr3PIX-IT JE SPRÁVNÁ HRAČKANaše vzdělávací stavebnice PIX-IT (více zde) nově získala prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA - VYBRÁNO...

KONTAKTY

KOSÁČCI - hračky, které letííí, s.r.o.
Pod Habřím 143
530 02 Pardubice - Spojil
tel: +420 604 522 905
napište nám

AKCE A NOVINKY
 
 
     DOPRAVA ZDARMA NAD 2999 KČ!
 
 

VESELÝ KAMARÁD SQUIGZ

Chci být tvůj nový kamarád! Klikni na mě a dozvíš se o mě víc :-))
 

JSME VÝROBCI VZDĚLÁVACÍ STAVEBNICE PIXIT

Jsme tvůrci a výrobci kreativní stavebnice PIX-IT pro hraní, vzdělávání a rozvíjení intelektu dětí od 3 let. Ideální pro Mateřské školy i na doma (vhodné pro Montessori metodu). Vytvořeno ve spolupráci s odborníky a pedagogy. Doporučuje Mensa ČR.
 

MOLITANOVÉ KOSTKY, STAVEBNICE A MOTORICKÉ SESTAVY OD MALÉ ČESKÉ FIRMY

Molitanové stavebnice, kostky, sedátka, bazény, švédské bedny, žíněnky a motorické sestavy. Molitanové výrobky pro Mateřské školy, Základní školy, Mateřská centra, dětské herny, obchodní centra, hotely atd. POCTIVÁ ČESKÁ VÝROBA!!! KVALITNÍ MATERIÁLY!!!

 

ŠLAPACÍ ČTYŘKOLKY BERG PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

BERG Toys má téměř 30 let zkušeností v oblasti výroby BEZPEČNÝCH A KVALITNÍCH ŠLAPADEL! Čtyřkolky mají bezpečnostní atesty TÜV a Intertek. Vhodné OD 2 DO 100 LET!

 

DĚTSKÉ DOMEČKY NA ZAHRADU

Ty nejlepší zahradní domečky z voňavého cedrového dřeva ...

 

PŘÍZEMNÍ TRAMPOLÍNY

Buďte IN s trampolínami INGROUND. Přízemní trampolíny nejvyšší kvality vhodné pro veřejný sektor. Skvělý design, funkčnost a technická dokonalost.
 
 

MAGNETICKÉ STAVEBNICE MAGFORMERS A GENII CREATION

Magnetické stavebnice, které jsou ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM soutěže GRAND PRIX na Veletrhu hraček a her FOR TOYS a také držitelem prestižního titulu SPRÁVNÁ HRAČKA!!! Naprosto BEZPEČNÉ magnetické stavebnice, které jsou HITEM ve školkách.

 

INTERAKTIVNÍ DOTYKOVÉ TABULE SMART BOARD

NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ TABULE NA TRHU. Interaktivní dotykové tabule kanadského výrobce Smart Technologies - výrobce první interaktivní tabule na světě. VÍCE ZDE