Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

POCOS JE SPRÁVNÁ HRAČKA

Naše vzdělávací stavebnice POCOS (více zde) nově získala prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA - VYBRÁNO ODBORNÍKY.

Označení „Správná hračka - vybráno odborníky“ (založeno 1994) je společným projektem Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy.

Při správném výběru hračky je potřeba zohlednit její kvalitu, zdravotní bezpečnost, edukativní přínos pro dítě a design. Ty nejlepší hračky, které toto všechno splňují, získávají prestižní ocenění "Správná hračka", které je každoročně udělováno Sdružením pro hračku a hru a Asociací předškolní výchovy ČR.

Nadstandardní označení „Správná hračka – vybráno odborníky“ je pro rodiče i pedagogy zárukou, že hračka má kromě všech předepsaných vlastností estetické a výchovné kvality vhodné pro rozvoj schopností dětského uživatele. Zelené logo se stalo důležitou pomůckou při výběru hraček pro naše děti.